Porsche Chronograph – MARTINI RACING® ❭ WAP0700210P037
WAP0700210P037
Information
Porsche Chronograph – MARTINI RACING®
Exclusive chronograph in the iconic MARTINI RACING® design by Studio FA Porsche.
• Case made of finely brushed stainless steel.
• Chronograph in MARTINI RACING® design.
• Height 12 mm, diameter 37 mm.
• In high-quality watch packaging.
• Integrated stop function.
• Metal dial with MARTINI RACING® design and polished Silver indices.
• Ronda 5030D SWISS MADE movement with 13 jewels.
• Silver stainless steel bracelet with brushed and polished links.
• Stainless-steel butterfly clasp with engraved 'PORSCHE' logo.
• Strap assembly and length regulation with two spring pins.
• Strap width 18 mm, first three links 16 mm.
• Super-LumiNova on the hour and minute hands.
• Waterproof up to 10 ATM.
Please Note:
相关参考编号
相关编号、被取代编号、交叉引用编号或替代编号,供比较之用。
WAP0700210P037
您正在查看的产品与这些编号存在交叉引用关系
• Integrated stop function.
• Waterproof up to 10 ATM.
Please Note:
相关参考编号
WAP0700210P037
WAP0700210P037
由供应商供货
相关产品
Information
Porsche Thermally insulated flask – MARTINI RACING® Colletion
-Capacity: 1L
WAP0500620L0MR
-Capacity: 1L
WAP0500620L0MR
由供应商供货
Porsche Sunshade – MARTINI RACING®
High-quality pen holder with original tailpipes of the Porsche 911 Carrera sports exhaust system.
Including gift packaging.
- 90% aluminium
- 10% plastic
WAP0502000MSTH
Including gift packaging.
- 90% aluminium
- 10% plastic