Oil cooler installation kit. Porsche 356/356A/356B ❭ SMC10704120
SMC10704120
产品车辆组
- Porsche 356 1950-55
- Porsche 356A 1955-59
- Porsche 356B 1959-63
Information
Installation kit for early engine case with 6mm x 8mm studs. Kit includes two oil cooler seal rings, part and two studs.
Fits:
Porsche 356 / 356A / 356B
相关参考编号
相关编号、被取代编号、交叉引用编号或替代编号,供比较之用。
SMC10704120
您正在查看的产品与这些编号存在交叉引用关系
Fits:
Porsche 356 / 356A / 356B